Gold ag harrove

Une jam i unt mas ksaj kange qysh untona me hanger buk edhe fjalt e tingujt e ksaj kange i du mej pas bile njeher ne ditje hallal goldit shaqirit edhe Qun Lajqit ju rujt zoti nje bashkpunim Shum i mir. Pershendetje nga Bushati familje ne stambolli! Nji send duhet ta kem parasysh se shprengulja masive e shqiptarve nga kosova Ne turqi ka qen nje marrveshje ne mes rezhimit te athershem i serbis dhe turqis ne menyr qe sa ma pak shqiptar te ket ne kosov.

Uploader: Bracage
Date Added: 12 April 2017
File Size: 58.68 Mb
Operating Systems: Windows NT/2000/XP/2003/2003/7/8/10 MacOS 10/X
Downloads: 45790
Price: Free* [*Free Regsitration Required]

Lakers with Paul George would been 'destined' for conference finals - Stephen A. Kurr skemi me u mush mend. A - Nje e kalume DudaDoubleG 6 years ago. Turku ka bere marrveshje me serbin per ti debuar shqiptaret musliman nga trojet shqiptare dhe me i derguar ne Turqi per ti turqizuar.

Gold AG lyrics

Shqiptart e Stamollit sot jan ba ma keq se Sulltan Murati dikur hahaha. Gaming Zoone 4 months ago !!

First Take 1 day ago. Rrespekte per ty vlla je me i madhi kenktar qe nje kombi shqiptar shum fjal te verteta kush ka qen ne kete loj i kupton shum mir fjalet.

Watch Gold AG - Harrove (Official Video) online videos free on just4dogs.info

Abonohu per Gold AG http: Watch TV shows for free, music videos, world news and movies, reviews of mobile devices Contact Us. A e dini se ne Tuki ka Burim Krasniqi Go,d Music Video: Me mjeker jo as kmish bardh gold se je publik figure ti je talent po dhe me lexu duhet. Watch videos online on Movietwists. Luan Meta 2 months ago Rrespekte per ty vlla je me i madhi kenktar qe nje kombi shqiptar shum fjal te verteta kush ka qen ne kete loj i kupton shum mir fjalet.

Video Detail - Discover, Stream and Download Videos at just4dogs.info

By accessing and using this Site, you agree to be bound by all Pakistan's applicable laws and regulations. I wana to say Sqiptar god people, respect from Russia. Brothers what does sqhipar stambolli mean? Edhe at pjesen me at plakun?

Pa mar parasysh se qfar mardhenje kemi me turqin sot turki neve na ka bo me shum dem se serbi, greki dhe malazezi bashk, e tash ne ju thojm turqva vellezer. Une e ndegjoj ket kenge veq Kur jam vetem se me vjen marre te qaj para tjerve, bile qun lajqi ma djeg zemren. Moana, Hercules, Lion King I madh te dyt jeni me kete kenge me rrenqethet trupi Na kena shum Stambolla ne krejt dynja. D' 12 months ago. Future - Crushed Up 14 hours ago.

Valla gang e para1ne KS se nuk ka dit si nuk e ngoj se 10vite nuk e kam pah kosoven qka me ban kesht kish jeta.

Harfove - Maturant BGenius 3 years ago. Turkey is your home, my albanian friends. Pershendetje nga Bushati familje ne stambolli!

Fjal e vjeter esht e vertet prandaj thon guri ran peshon nven tevet. Mos e ndal vetin, vazdhoje karijeren qishtu. Sign in with Google. Nji send duhet ta kem parasysh se shprengulja masive e shqiptarve nga kosova Ne turqi ka qen nje marrveshje ne mes rezhimit te athershem i serbis dhe turqis ne menyr qe sa ma pak shqiptar te ket ne kosov. Gjith tekstin e ka shkru Goldi?

Gold AG 06 april

This entry was posted in Video Software. Bookmark the permalink.

3 Responses to Gold ag harrove

  1. Kazijind says:

    It is remarkable, and alternative?

  2. Jujind says:

    Excuse for that I interfere � At me a similar situation. Write here or in PM.

  3. Barisar says:

    I advise to you to visit a site on which there are many articles on this question.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *